2024. április | |
|
|
A Szombathelyi ASzC Herman Ottó Mezőgazdasági Technikum "A titkos kert" c. rajzpályázata
|
Felkészítő: Urbán Eszter |
György napi vers-és prózamondó verseny (Barabás György Műszaki Szakképző Iskola, Sárvár)
|
Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella |
Petanque Diákolimpia
|
|
"Regösök húrtján elnevezésű országos vers és prózamondó verseny regionális döntője Ikervár 1-2. / 3-4. / 5-6. / 7-8. korcsoport
|
Felkészítők: Szabó Katalin Poórné Halmosi Edina Pástiná Berzlánovich Gabriella Tóthné Nyerges Melinda |
ad"Regösök húrján" országos
vers-és prózamondó verseny regionális döntőjére.
|
|
Vas vármenyei német nyelvi verseny
|
Felkészítő: Poórné Halmosi Edina |
Táplánszentkereszti Képzőművészeti és szövegértési veseny
|
|
2024. március | |
Sudoku matematika verseny Csepregi Horváth János Általános Iskola
|
Felkészítők: Poórné Halmosi Edina Szalayné Németh Katalin |
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
|
Felkészítők: Kovácsné Bertalan Piroska Poórné Halmosi Edina Kissné Tarr Judit Szalayné Németh Katalin |
Arany János vers-, énekelt vers és prózamondó verseny Vasvári Általános Iskola
|
Felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda |
2024. február | |
|
|
Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny területi forduló Celldömölki Városi Általános Iskola eredményes részvétel:
|
Felkészítők: Pástiné Berzlánovich Gabriella Tóthné Nyerges Melinda |
Vármegyei angol verseny iskolai forduló Két kiemelt eredmény:
|
Felkészítő: Urbán Eszter |
2024. január | |
Rumi Rajki István Általános Iskola által megszervezett kétfordulós képzőművészeti verseny
|
Felkészítő: Urbán Eszter |
XXII. Kistréségi Komplex Tanulmányi Verseny Rumi Rajki István Általános Iskola Iskolánk 4.osztályos csapata 2.helyezés:
|
Felkészítő: Poórné Halmosi Edina |
Őrségi Tejüzem rajzpályázat
|
|
2023. november | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2023. november 20. |
|
Megyei döntőbe jutottak:
|
Felkészítők: Poórné Halmosi Edina Szalayné Németh Katalin |
2023. október | |
CsóTó - futás október 2. sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola a hagyományos mezei futó versenye |
|
I.kcs. (2015 után születettek) - lányok:
- fiúk:
|
Felkészítők: Pintér – Horváth Judit (2. osztály) Pooórné Halmosi Edina (4. osztály) Szabóné Pintér Tünde (3. osztály) Horváth Tünde (felső tagozat) |
II.kcs. (2013/14) - lányok:
|
|
III.kcs. (2011/12) - lányok
|
|
IV. kcs. (2009/10) - lányok
|
|