Diákolimpia Junior Sportfesztivál

Iskolánk alsós tanulói Sportfesztiválon vettek részt a sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskolában. A sárvári alsó tagozatosok mellett a mi tanulóink szerepelhettek az MDSZ sportfesztriválján. 8 állomáson nagyszerű játékokat, feladatokat próbálhattak ki a gyerekek. A fesztivál jó  hangulatban zajlott, mindannyian kellően elfáradva zártuk a napot!

A gyerekeket Pintér-Horváth Judit és Horváth Tünde kolléganőink kísérték  a sportprogramra. Köszönjük a meghívást!

Diákolimpia Junior Sportfesztivál

Tételek: 1 - 4 ból 13
1 | 2 | 3 | 4 >>

Karácsonyi ünnepély