„Ikervári Iskoláért” Egyesület

„Megalakult!”

Célunk: Az ikervári Zichy Antónia Általános Iskola környezeti értékeinek megőrzése, szépítése, eszközeinek gyarapítása, hagyományőrzés, az iskola életével kapcsolatos helytörténeti, kulturális, sportesemények megörökítése, az iskolába járó tanulók egyéni és közösségi munkájának támogatása, az érdekükben és értük cselekvők együttműködésének szolgálata, a tanulók minél magasabb szintű testi, lelki és szellemi fejlődésének elősegítése, az iskola hírnevének méltó fenntartása.

Mivel újonnan alakult egyesület vagyunk, így 2 gazdasági évnek az adó 1% igényléséig el kell telnie, erről a továbbiakban adunk tájékoztatást.

Addig is lehetőség van a támogatásra számlára utalással, vagy 5000Ft-os támogatói jegy vásárlásával.

Számlaszámunk: 11747037-21455003-00000000

Támogatói jegy vásárlási igényét bárki jelezheti a következő elérhetőségeken:

e-mail: ikervari.iskolaert.egyesulet@gmail.com

Az iskola titkárságán telefonon: 0695490802

A támogató jegyet eljuttatjuk!

Tegyünk együtt gyermekeink jövőjéért!