2017/2018-as tanév eredményei

Apáczai szövegértés és hangos olvasás verseny (Táplánszentkereszt)
  • Jákói Zsolt 2.o. 6. hely (15 főből)
  • Szabó Ruben 4.o. eredményesen szereplés
    Felkészítőik: Poórné Halmosi Edina és Kovácsné Bertalan Piroska
Nyitra Utcai Általános Iskola angol versmondó verseny (Szombathely):
  • Kiss Rebeka 2.o., Kontics Otília 4.o., Vöcsei Virág 4.o., Hegedüs Amira 4.o.,Szabó Balázs 4.o. ezüst minősítés
  • Bandor Orsolya 7.o. pedig  arany minősítés
    Felkészítő: Jusztin Katalin és Urbán Eszter
Tihanyi Béla informatika emlékverseny (Csepreg, NTSZKI által szervezett verseny)
  • Lőrik Levente, Varga Richárd 7.o. 13. hely (20 csapatból)
    Felkészítő: Szalayné Németh Katalin
Szép Magyar Beszéd Verseny - helyi forduló 5-6 és 7-8 kategóriában
  • Czibók Bence 5.o. 1. hely
  • Farkas Hanna 6.o. 2.hely
  • Németh Ádám 5.o. 3.hely
  • Czibók Bianka 8.o., Poór Patrik 7.o. 1.hely
  • Kopácsi Léna 7.o. 2.hely
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Rumi Rajki István komplex tanulmányi verseny
  • Farkas Benedek, Riczkó Dániel, Szabó Balázs, Szabó Ruben 4.o. csapat összesített 3.hely
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
Rumi Rajki István Vizuális Találékonyság elnevezésű képzőművészeti verseny
  • Fájer Malvina 1.o. 3. hely
  • Vöcsey Virág 4.o. 1.hely
  • Poór Patrik 7.o. 1.hely
  • Varga Enikő 7.o. 2.hely
  • További résztvevők: Rampfl Lénárd 1.o., Berényi Lilla 2.o., Zsoldos Bianka 2.o., Horváth Levente 3.o., Kováts Dorka 3.o., Schranc Réka 4.o., Sági Dániel 5.o., Farkas Hanna 6.o., Ország Krisztián 6.o., Takáts Izabella 6.o.
Diákolimpia "A" kategória ( = MÚSZ igazolt versenyúszók) megyei döntő (Szombathely)
  • Rampfl Zétény 5.o. 3. hely 100 m hát, 5.hely 100 m mellúszás
    felkészítők: Maxim Imola, Szummer Tamás
Regösök húrján országos vers-és prózamondó találkozó és verseny országos döntő (Budapest)
  • Poór Patrik 7.o. arany minősítés
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Neumann-Ceo megyei informatika verseny (Szombathely)
  • Lőrik Levente 7.o. 3. hely (20 versenyző)
  • Lőrik Levente 7.o., Szalai Kristóf 6.o. csapat 5. hely
    Felkészítő: Szalayné Németh Katalin
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iskolánk tanulói közül:

Legjobb eredményt elérő tanulók:

  • Kiss Rebeka 2.o.
  • Szabó Ruben 4.o

További résztvevők:

  • Berényi Lilla, Györgyfalvay Emőke, Jákói Zsolt, Riczkó Gergely, Szabó Bence 2.o.
  • Németh Ádám 5.o.
  • Cséve Patrik 6.o.
  • Nyul Rebeka Luca 8.o
    Felkészítők: Poórné Halmosi Edina, Kovácsné Bertalan Piroska, Kissné Tarr Judit, Szalayné Németh Katalin
Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny (Szombathely)
  • Szalai Kristóf 6.o. különdíj, eredményes részvétel
    Felkészítő: szalayné Németh Katalin

Intézményi Bozsik labdarúgó program 1.forduló

  • III. korcsoportos fiú csapat                 veretlen 3 meccses 1.forduló
  • A csapat tagjai: Kovács Ádám, Kovács Bence 5.o., Németh Olivér, Olasz Fabricio, Zsoldos Bálint 4.o., Horváth Levente, Nagy Imre, Schermann Kevin 3.o.          
    Felkészítő: Kosztolánczi Richárd (egyesületi keretek közt, az iskolai szintű versenyeztetéssel egyetemben)
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Iskolánk legeredményesebb tanulói:

  • Berényi Lilla 2.o.    megyei 11.hely
    Felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Németh Ádám 5.o.    megyei 9.hely
    Felkészítő: Szalayné Németh Katalin

További résztevők:

  • Jákói Zsolt, Riczkó Gergely,  Kiss Rebeka, Györgyfalvay Emőke, Varga Petra, Szabó Bence 2.o.
    Felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Szabó Ruben, Farkas Benedek 4.o.
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Cser Dávid, Czibók Bence, Kovács Ádám, Glavánovics Gergely, Szabó-Bálint Valentin, Dávid Kíra 5.o.
  • Cséve Patrik, Bigelisz Dávid 6.o.
  • Varga Richárd, Benkő Marcell 7.o.
    Felkészítő: Szalayné Németh Katalin
  • Nyul Luca, Németh Kristóf 8.o.
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit
XII. Ikervári Versünnep - XXII. Regösök húrján országos vers-és prózamondó verseny regionális elődöntő
  • Jákói Zsolt 2.o.      1.hely
    Felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Horváth Sára Bíborka 1.o.    3.hely
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Kontics Otília 4.o.    2.hely
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Fodor Kincső 3.o.   különdíj
    Felkészítő: Szabó Katalin
  • Czibók Bence 5.o.    3.hely
  • Szabó-Bálint Valentin 5.o.   különdíj
  • Poór Patrik 7.o.   2.hely
    Felkészítő: Pástiné berzlánovich Gabriella

Kézilabda Diákolimpia, III.korcsoport
  • csapat      3.hely, a csapat tagjai: Szőke Zoltán, Varga Richárd 7.o., Bészély Gergő, Bigelisz Dávid, Cséve Patrik, Nagy Levente, Szalai Kristóf 6.o., Gyürü Bendegúz, Kiniczki Márk, Kovács Ádám, Molnár Roland 5.o.
  • Felkészítő: Horváth Tünde
IV. korcsoportos fiú kézilabda megyei döntő, Szentgotthárd
  • Csapat     3.hely, a csapat tagjai: Fülöp Gergő, Németh Kristóf 8.o., Varga Richárd, Poór Patrik, Süle Tamás, Szőke Zoltán, Zsoldos Krisztián, Lőrik Levente 7.o., Illés Péter, Cséve Patrik, Nagy Levente, Bigelisz Dávid, Szalai Kristóf 6.o.
    Felkészítő: Horváth Tünde
Mezei futóverseny Diákolimpia megyei döntő, Szombathely
  • Rampfl Zétény 5.o.        14.hely
  • Cséve Patrik 6.o.         19.hely (67 fős mezőny)
    Felkészítő: Horváth Tünde
Elsősegély nyújtó verseny területi fordulója
  • csapat      1. helyezés, a csapat tagjai: Czibók Bianka 8.o., Vider Stefánia, Bandor Orsolya, Kopácsi Léna 7.o., Szemes Tamás 5.o.
    Felkészítő: Farkas Annamária
Petanque Diàkolimpia területi döntő
  • csapat III.korcsoport      3.helyezès így a csapat továbbjutott az országos döntőbe, a csapat tagjai: Glavànovics Gergely, Lónai Viktória, Szabó-Bálint Valentin 5.o.
György-napi szavalóverseny, Sárvár
  • Kopácsi Léna 7.o.     3.hely
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Angol Drámafesztivál (Kőszeg)
  • Czibók Bianka, Nagy Réka, Nyul Luca 8.o.     ezüst minősítés (Monzy Python jelenet)
    Felkészítő: Urbán Eszter
Kis iskolák matematika versenye, Egervölgy

Az 5-6.osztályosok között:

  • Németh Ádám 5.o.      1.hely
  • csapat                          2.hely (Németh Ádám, Szabó-Bálint Valentin 5.o., Cséve Patrik 6.o.)

7-8.osztályosok között:

  • Nyul Rebeka Luca 8. és Varga Richárd 7.o.      4.hely
  • csapat                        3.hely ( Nyul Rebeka Luca 8.o., Varga Richárd, Laski Ákos 7.o.)
  • További eredményes résztvevők: Dávid Kíra 5.o., Bészély Gergő 6.o., Szabó Brigitta 7.o.
    Felkészítők: Kissné Tarr Judit és Szalayné Németh Katalin
Elsősegély nyújtó verseny megyei döntő
  • csapat      3. helyezés, a csapat tagjai: Czibók Bianka 8.o., Vider Stefánia, Bandor Orsolya, Kopácsi Léna 7.o., Szemes Tamás 5.o.
    Felkészítő: Farkas Annamária
 
A sárvári Városi Kulturális Szemle

 

  • Második hely: Horváth Sára Bíborka 1. o.
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Ezüst minősítés: Jákói Zsolt 2. o.
    Felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Kiemelt arany: Kontics Otília 4. o.
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Próza kategóriában Poór Patrik 7. o.    kiemelt arany (1. hely)
  • Próza kategóriában Szabó-Bálint Valentin 5. o.      ezüst (2. hely) minősítés
  • Vers kategóriában Kopácsi Léna 7. o.      bronz minősítés (3. hely)
  • Ének kategóriában: Czibók Bianka 8. o., Vider Roxána és Kopácsi Léna 7. o.      ezüst minősítés
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella (vers, próza), Tóthné Nyerges Melinda (ének) tanárnők
A júniusban tartandó gálára meghívást kaptak: Horváth Sára Bíborka és Kontics Otília tanulók
 
 
A Gróf Erdődy Ferenc Tagiskola által szervezett IV. népdaléneklési verseny (Pecöl)

1. osztály

  • Bronz minősítés: Horváth Sára Bíborka
  • Ezüst minősítés: Nagy Melani Enikő
  • Arany minősítés (csoport kategória): Fájer Malvina, Horváth Sára Bíborka, Kirner Johanna és Kónya Jázmin
    Felkészítő: Horváth Lászlóné

2. osztály

  • Bronz minősítés: Gombos Laura
  • Györgyfalvay Emőke
  • Arany minősítés: (duó kategória) „Ikervári Csibészek”: Szabó Bence és Varga Viktor
    Felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya

4. osztály

  • Arany minősítés: (duó kategória) „Ikervári Vadvirágok” : Hegedűs Amira és Németh Karina
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska

5. osztály

  • Ezüst minősítés: Czibók Bence
  • Ezüst minősítés: (csoport kategória): „Zichybék”: Milkovics Hanna, Süle Kíra, Tóth Anasztázia, Czibók Bence, Sági Dániel és Szabó-Bálint Valentin
  • Arany minősítés: Milkovics Hanna
  • Arany minősítés: Süle Kíra
    Felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya

7. osztály

  • Arany minősítés: Kopácsi Léna
  • Arany minősítés: Poór Patrik Barnabás
  • Arany minősítés: Vider Roxána
    Felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda

8. osztály

  • Arany minősítés: Czibók Bianka
    Felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda
 
 
 

2016/2017-es tanév eredményei

CsóTó futás:

Kategóriánként 60-100 tanuló vett részt a versenyen
Alsósok 700 m, felsősök 1300 m-es távon futottak

  • Cséve Patrik 5.o.                4. helyezés
  • Kontics Dorka 8.o.              2. helyezés
  • Kontics Regina 8.o.            4.helyezés
  • Hegedüs Natális 8.o.          6. helyezés
    Felkészítő: Horváth Tünde
Biró Balázs számítástechnikai emlékverseny (Oladi Ált.Iskola szervezése):
  • Szalai Milán 8.o.            3.helyezés
  • Pupp Gergely 8.o.           eredményes részvétel
    Felkészítő: Németh Katalin
HBSZ által szervezett ügyviteli-gazdasági-informatikai verseny döntője
  • Pupp Gergely, Szalai Milán, Szemes Krisztián 8.o.    2. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin
Szövegértés és hangos olvasási verseny (táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola által szervezve)
  • Szabó Ruben 3.o.        8.helyezés
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska 
Tihanyi Béla informatika emlékverseny (Csepreg, NTSZKI által szervezett verseny)
  • Pupp Gergely, Szalai Milán 8.o.    4.hely (24 csapatból)
    Felkészítő: Németh Katalin
Neumann-Ceo megyei informatika verseny (Szombathely)
  • Lőrik Levente 6.o.     3. helyezés
  • Szabó Brigitta 6.o.    12. helyezés
  • csapat 4. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iskolánk legeredményesebb tanulói:

  • Schermann Kevin 2.o.
    Felkészítő: Szabó Katalin
  • Németh Ádám 4.o.
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
Rumi Rajki István komplex tanulmányi verseny
  • 4.osztály (Dávid Kíra, Molnár Roland, Németh Ádám és Tóth-Varga Zoé)    4.helyezés
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Ikervárvédők 8.o. (Bíró Stefánia, Kontics Dorka, KOntics Regina, Móricz Lili)     3.helyezés
Rumi Rajki István képzőművészeti verseny
  • Tóth-Varga Zoé 4.o.   2.helyezés
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Poór Patrik 6.o. 1. helyezés
    Felkészítő: Urbán Eszter
  • Bíró Stefánia 8.o.    1.helyezés
    Felkészítő: Szijártó Zsolt
  • További résztvevők: Berényi Lilla, Olasz Patriciusz, Varga Petra 1. osztályos, Szabó Ruben 3. osztályos, Dávid Kira, Sági Dániel 4. osztályos, Bigelisz Dávid, Csörgő Dóra, Farkas Hanna 5. osztályos tanulók
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Iskolánk legeredményesebb tanulója:

  • Farkas Benedek 3.o.     megyei 2.helyezés, országos 50.hely
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska

Osztályonként legeredményesebb:

  • Schermann Kevin 2.o.
    Felkészítő: Szabó Katalin
  • Kovács Bence 4.o.
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Cséve Patrik 5.o.
    Felkészítő: Németh Katalin
  • Benkő Marcell 6.o.
    Felkészítő: Németh Katalin
  • Németh Kristóf 7.o.
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit
  • Gáspár Patrik 8.o.
    Felkészítő: Németh Katalin
"Arany János Vers, Énekelt vers és Prózamondó Verseny" - Vasvár
  • Poór Patrik 6.o.    1. helyezés (próza kategória)
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny (Szombathely)
  • Lőrik Levente 6.o.     3. helyezés
  • Poór Patrik 6.o.    6. helyezés
  • csapat 2. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin
Szép Magyar Beszéd Verseny országos döntője - A Kazinczy-díj Alapítvány - Péchy Blanka emlékére Kuratóriuma
  • Bíró Stefánia 8.o.         Kazinczy - jelvény arany fokozata
    Felkészítő tanár: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Regösök húrján országos vers-és prózamondó verseny regionális döntő
  • Horváth Dániel Levente 1.o.    3. helyezett
  • Scher Adél, Winkelbauer Péter 2.o.     különdíjas
  • Tóth-Varga Zoé 4.o.      2. helyezett
  • Kocsi Viktória 3.o.     különdíjas
  • Poór Patrik 6.o.      1.helyezett
  • Vider Stefánia 6.o.     különdíjas
  • Bíró Stefánia 8.o.    1.helyezett
    A Budapesten rendezendő országos döntőben Ikervárról Bíró Stefánia és Hegedüs Natália 8.o. képviseli a régiót.
Celldömölki Városi Általános Iskola által szervezett informatika verseny
  • Szalai Milán 8.o.            3.helyezés
  • Pupp Gergely 8.o.          5.helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin
SzMSzC Gépipari és Informatika Szakgimnázium által szervezett informatika verseny
  • Szalai Milán 8.o.            2.helyezés (31 versenyzó közül)
  • Pupp Gergely 8.o.          6.helyezés (31 versenyzó közül)
    Felkészítő: Németh Katalin
XI. Bercsényi-H-multimédia regionális informatika verseny, Szombathely
  • Pupp Gergely, Szalai Milán 8.o.            2.helyezés (15 csapat közül)
    Felkészítő: Németh Katalin
Kis iskolák matematika versenye, Egervölgy
  • Varga Richárd 6.o.                 2.helyezés (31 versenyző közül)
  • Laski Ákos 6.o.                     4.helyezés (29 ersenyző közül)
  • Cséve Patrik 5.o., Laski Ákos, Varga Richárd 6.o.         1. helyezett az 5-6. osztályos kategóriában
  • További versenyzők: Bigelisz Dávid 5.o., Szabó Brigitta 6.o., Nagy Réka, Németh Kristóf, Nyul Luca 7.o.
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit és  Németh Katalin
A sárvári Városi Kulturális Szemle
arany minősítés
  • Berényi Lilla - 1. osztály
  • Poór Patrik (kiemelt) - 6. osztály
  • Kopácsi Léna (kiemelt) - 6. osztály
  • Vider Stefánia (kiemelt) - 6. osztály
  • Bíró Stefánia - 8. osztály
  • A 2017. június 11-én megrendezendő gálaműsorra meghívást kapott: Poór Patrik, Kopácsi Léna, Vider Stefánia és Bíró Stefánia

ezüst minősítés

  • Horváth Dániel - 1. osztály
  • Olasz Patrícius - 1. osztály
  • Scheer Adél - 2. osztály
  • Kocsi Viktória - 3. osztály
  • Hegedüs Amira - 3. osztály
  • Vöcsei Virág - 3. osztály
  • Bigelisz Noémi - 3. osztály
  • Bertók Bálint - 4. osztály
  • Szalai Olivér - 4. osztály
  • Hegedüs Natália - 8. osztály

bronz minősítés

  • Kiss Rebeka Ilona - 1. osztály
  • Baranyai Laura - 2. osztály
  • Winkelbauer Péter - 2. osztály
  • Tóth- Varga Zoé - 4. osztály
  • Gyürü Bendegúz – 4. osztály

Felkészítőik: Poórné Halmosi Edina, Szabó Katalin, Kovácsné Bertalan Piroska, Horváth Lászlóné és Pástiné Berzlánovich Gabriella.

IV. korcsoportos Kis Iskolák Diákolimpiájának megyei döntője
  • kézilabdacsapat        1. helyezés  ------> a csapat bejutott az országos döntőbe
    Csapattagok: Dávid Virág, Kontics Dorka, Kontics Regina, Móricz Lili, Szabó Vivien 8.o., Sárközi Fanni 7.o., Csonka Petra, Gönczöl Vivien, Szakonyi Evelin 6.o., Dávid Kíra, Milkovics Hanna, Tóth – Varga Zoé 4.o.
    Felkészítő:
    Horváth Tünde, testnevelő, kézilabdaedző

Versenyeredmények:

2015/2016-os tanév: Versenyeredmények 2015-2016.pdf (175072)

2014/2015-ös tanév: Versenyeredmények 2014-2015.pdf (126761)

2013/2014-es tanév (nem teljes lista): Versenyeredmények 2013-2014.pdf (204478)

2012/2013-as tanév: Versenyeredmények 2012-13.pdf (40503)

2011/2012-es tanév: Versenyeredmények_2011-2012.pdf (166,6 kB)

2010/2011-es tanév: Versenyeredmények_2010-2011.pdf (190,1 kB)

2009/2010-es tanév: Versenyeredmények_2009-2010.pdf (168,7 kB)