Egészséghét

2022.11.22 14:58

Ma különleges meghívásnak tettünk eleget, ugyanis az ikervári Zichy Antónia Ált. Iskola Egészséghetét nyitottuk meg mentes palacsintákkal
Mind a nyolc osztályt vendégül láttuk az iskola ebédlőjében összesen két óra alatt, szóval folyamatosan sütöttük a palacsintákat de mindnek nyoma veszett, mert a tálca valahogyan mindig üres volt
Az iskola minden tanulója útravalónak egy Szafi Reform & Szafi Free gluténmentes életmód, receptek lencse-hajdina chipset kapott még
Köszönjük a
 - felajánlást, így most sem érkeztünk üres kézzel
- meghívást az iskola vezetőségétől
- segítséget Laurának, aki közel 2,5 órán keresztül folyamatosan sütögette a palacsintákat
Reméljük a diákok is olyan sok élménnyel távoztak, mint ahogy mi is
Holnap már Pesten folytatjuk, hiszen érkezünk a Vállalkozó Nők Világnapja eseményére is.

Egészséghét 2.nap
Ma Szilvi néni, iskolánk igazgató-helyettese, a diabéteszes tanulókat  segítő pedagógus tartott érzékenyítő interaktív foglalkozást minden osztályban.  Segítői az iskolánkba járó 1-es típusú diabéteszes tanulók voltak. Diákjaink megismerték a diabétesz fajtáit, tüneteit, kezelésüket, a kezelést segítő eszközöket, a segítségnyújtás módját, foglalkoztak a helyes táplálkozással. Az alsósok  részt vettek a Mézes Reggeli programban. A fejlesztő foglalkozásokon is az egészség volt a téma, rejtvényt fejtettek, szóláncokat alkottak tanulóink.

Szerdán védőnőnk, Kissné Kocsmár Szilvia tartott érdekes, interaktív foglalkozást a kicsiknek a helyes fogápolásról, a nagyoknak a kamaszkori étkezési problémákról. Köszönjük!

Képgaléria: Egészséghét