2016/2017-es tanév eredményei

 

CsóTó futás:

Kategóriánként 60-100 tanuló vett részt a versenyen
Alsósok 700 m, felsősök 1300 m-es távon futottak

  • Cséve Patrik 5.o.                4. helyezés
  • Kontics Dorka 8.o.              2. helyezés
  • Kontics Regina 8.o.            4.helyezés
  • Hegedüs Natális 8.o.          6. helyezés
    Felkészítő: Horváth Tünde

Biró Balázs számítástechnikai emlékverseny (Oladi Ált.Iskola szervezése):

  • Szalai Milán 8.o.            3.helyezés
  • Pupp Gergely 8.o.           eredményes részvétel
    Felkészítő: Németh Katalin

HBSZ által szervezett ügyviteli-gazdasági-informatikai verseny döntője

  • Pupp Gergely, Szalai Milán, Szemes Krisztián 8.o.    2. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin

Szövegértés és hangos olvasási verseny (táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola által szervezve)

  • Szabó Ruben 3.o.        8.helyezés
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska 

Tihanyi Béla informatika emlékverseny (Csepreg, NTSZKI által szervezett verseny)

  • Pupp Gergely, Szalai Milán 8.o.    4.hely (24 csapatból)
    Felkészítő: Németh Katalin

Neumann-Ceo megyei informatika verseny (Szombathely)

  • Lőrik Levente 6.o.     3. helyezés
  • Szabó Brigitta 6.o.    12. helyezés
  • csapat 4. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iskolánk legeredményesebb tanulói:

  • Schermann Kevin 2.o.
    Felkészítő: Szabó Katalin
  • Németh Ádám 4.o.
    Felkészítő: Horváth Lászlóné

Rumi Rajki István komplex tanulmányi verseny

  • 4.osztály (Dávid Kíra, Molnár Roland, Németh Ádám és Tóth-Varga Zoé)    4.helyezés
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Ikervárvédők 8.o. (Bíró Stefánia, Kontics Dorka, KOntics Regina, Móricz Lili)     3.helyezés

Rumi Rajki István képzőművészeti verseny

  • Tóth-Varga Zoé 4.o.   2.helyezés
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Poór Patrik 6.o. 1. helyezés
    Felkészítő: Urbán Eszter
  • Bíró Stefánia 8.o.    1.helyezés
    Felkészítő: Szijártó Zsolt
  • További résztvevők: Berényi Lilla, Olasz Patriciusz, Varga Petra 1. osztályos, Szabó Ruben 3. osztályos, Dávid Kira, Sági Dániel 4. osztályos, Bigelisz Dávid, Csörgő Dóra, Farkas Hanna 5. osztályos tanulók

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Iskolánk legeredményesebb tanulója:

  • Farkas Benedek 3.o.     megyei 2.helyezés, országos 50.hely
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska

Osztályonként legeredményesebb:

  • Schermann Kevin 2.o.
    Felkészítő: Szabó Katalin
  • Kovács Bence 4.o.
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Cséve Patrik 5.o.
    Felkészítő: Németh Katalin
  • Benkő Marcell 6.o.
    Felkészítő: Németh Katalin
  • Németh Kristóf 7.o.
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit
  • Gáspár Patrik 8.o.
    Felkészítő: Németh Katalin

"Arany János Vers, Énekelt vers és Prózamondó Verseny" - Vasvár

  • Poór Patrik 6.o.    1. helyezés (próza kategória)
    Felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny (Szombathely)

  • Lőrik Levente 6.o.     3. helyezés
  • Poór Patrik 6.o.    6. helyezés
  • csapat 2. helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin

 

Szép Magyar Beszéd Verseny országos döntője - A Kazinczy-díj Alapítvány - Péchy Blanka emlékére Kuratóriuma

  • Bíró Stefánia 8.o.         Kazinczy - jelvény arany fokozata
    Felkészítő tanár: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Regösök húrján országos vers-és prózamondó verseny regionális döntő

  • Horváth Dániel Levente 1.o.    3. helyezett
  • Scher Adél, Winkelbauer Péter 2.o.     különdíjas
  • Tóth-Varga Zoé 4.o.      2. helyezett
  • Kocsi Viktória 3.o.     különdíjas
  • Poór Patrik 6.o.      1.helyezett
  • Vider Stefánia 6.o.     különdíjas
  • Bíró Stefánia 8.o.    1.helyezett
    A Budapesten rendezendő országos döntőben Ikervárról Bíró Stefánia és Hegedüs Natália 8.o. képviseli a régiót.

Celldömölki Városi Általános Iskola által szervezett informatika verseny

  • Szalai Milán 8.o.            3.helyezés
  • Pupp Gergely 8.o.          5.helyezés
    Felkészítő: Németh Katalin

SzMSzC Gépipari és Informatika Szakgimnázium által szervezett informatika verseny

  • Szalai Milán 8.o.            2.helyezés (31 versenyzó közül)
  • Pupp Gergely 8.o.          6.helyezés (31 versenyzó közül)
    Felkészítő: Németh Katalin

XI. Bercsényi-H-multimédia regionális informatika verseny, Szombathely

  • Pupp Gergely, Szalai Milán 8.o.            2.helyezés (15 csapat közül)
    Felkészítő: Németh Katalin

Kis iskolák matematika versenye, Egervölgy

  • Varga Richárd 6.o.                 2.helyezés (31 versenyző közül)
  • Laski Ákos 6.o.                     4.helyezés (29 ersenyző közül)
  • Cséve Patrik 5.o., Laski Ákos, Varga Richárd 6.o.         1. helyezett az 5-6. osztályos kategóriában
  • További versenyzők: Bigelisz Dávid 5.o., Szabó Brigitta 6.o., Nagy Réka, Németh Kristóf, Nyul Luca 7.o.
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit és  Németh Katalin

A sárvári Városi Kulturális Szemle
arany minősítés

  • Berényi Lilla - 1. osztály
  • Poór Patrik (kiemelt) - 6. osztály
  • Kopácsi Léna (kiemelt) - 6. osztály
  • Vider Stefánia (kiemelt) - 6. osztály
  • Bíró Stefánia - 8. osztály
  • A 2017. június 11-én megrendezendő gálaműsorra meghívást kapott: Poór Patrik, Kopácsi Léna, Vider Stefánia és Bíró Stefánia

ezüst minősítés

  • Horváth Dániel - 1. osztály
  • Olasz Patrícius - 1. osztály
  • Scheer Adél - 2. osztály
  • Kocsi Viktória - 3. osztály
  • Hegedüs Amira - 3. osztály
  • Vöcsei Virág - 3. osztály
  • Bigelisz Noémi - 3. osztály
  • Bertók Bálint - 4. osztály
  • Szalai Olivér - 4. osztály
  • Hegedüs Natália - 8. osztály

bronz minősítés

  • Kiss Rebeka Ilona - 1. osztály
  • Baranyai Laura - 2. osztály
  • Winkelbauer Péter - 2. osztály
  • Tóth- Varga Zoé - 4. osztály
  • Gyürü Bendegúz – 4. osztály

Felkészítőik: Poórné Halmosi Edina, Szabó Katalin, Kovácsné Bertalan Piroska, Horváth Lászlóné és Pástiné Berzlánovich Gabriella.

IV. korcsoportos Kis Iskolák Diákolimpiájának megyei döntője

  • kézilabdacsapat        1. helyezés  ------> a csapat bejutott az országos döntőbe
    Csapattagok: Dávid Virág, Kontics Dorka, Kontics Regina, Móricz Lili, Szabó Vivien 8.o., Sárközi Fanni 7.o., Csonka Petra, Gönczöl Vivien, Szakonyi Evelin 6.o., Dávid Kíra, Milkovics Hanna, Tóth – Varga Zoé 4.o.
    Felkészítő:
    Horváth Tünde, testnevelő, kézilabdaedző

 

2015/2016-ös tanév eredményei

 

Vasi Vizeken megyei Horgászverseny

  • Gyürü Benedek, Csörgő Dominik, Tölgyes Gergő, Németh Ákos megyei 3. helyezés
    Felkészítő: Farkas Annamária

Teki - totó levelezős matematika verseny

  • Fodor Kincső 1. o.               arany oklevél
  • Schermann Kevin 1. o.        arany oklevél
  • Winkelbauer Péter 1. o.       arany oklevél

Köszönjük a Lelkes Szülők munkáját!

 

K&H Bank "Vigyázz! Kész! Pénz!" pénzügyi vetélkedője
 

Mindkét induló csapat maximális pontszámot ért el a 2 fordulós versenyen

  • Kisokosok csapata: Szabó Balázs, Farkas Benedek, Riczkó Dániel és Szabó Ruben 2. o.
    Felkészítőjük: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Incifincik" csapata: Schermann Kevin, Winkelbauer Péter, Illés Boglárka, Majsa Martin és Fodor Kincső 1. o.
    Felkészítőjük: Szabóné Sáray Orsolya

Sárvári Művészeti Szemle - versmondó verseny

  • Baranyai Laura 1.o.            bronz minősítés
  • Winkelbauer Péter 1.o.       bronz minősítés
  • Fodor Kincső  1.o.               ezüst minősítés
    Felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya
  • Hegedüs Amira 2.o.              bronz minősítés
  • Bigelisz Noémi  2.o.             ezüst minősítés
  • Vöcsei Virág 2.o.                   ezüst minősítés
  • Kocsi Viktória 2.o.                  ezüst minősítés
  • Kontics Otília 2.o.                 ezüst minősítés
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Gyürü Bendegúz 3.o.            bronz minősítés
  • Dávid Kíra 3.o.                      ezüst minősítés
  • Tóth - Varga Zoé 3.o.               arany minősítés
  • Szalai Olivér 3.o.                     arany minősítés
    Felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Cséve Patrik 4. o.            ezüst minősítés
  • Farkas Hanna 4. o.          ezüst minősítés
  • Horváth Krisztofer 4. o.   ezüst minősítés
  • Takács Izabella 4. o.       ezüst minősítés
    Felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Poór Patrik 5.o.                ezüst minősítés
  • Kopácsi Léna 5.o.            bronz minősítés
  • Hegedüs Natália 7.o.        arany minősítés
  • Bíró Stefánia 7.o.             arany minősítés
  • Milkovics Melinda 7.o.     bronz minősítés
  • Felkészítő: Pástiné B. Gabriella

Sárvári Művészeti Szemle - énekverseny

  • Bíró Stefánia 7.o.           ezüst minősítés
  • Milkovics Melinda 7.o.    bronz minősítés
  • Hegedüs Natália 7.o.      bronz minősítés
  • a 3 lány alkotta trió 7.o.    ezüst minősítés.
    Felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda

Zichy Antónia Általános Iskola Gróf Erdődy Ferenc Tagiskolája által rendezett népdaléneklési verseny

  • Németh Karina 2. o.             3. helyezés   
    felkészítője: Véghné Edvy Gabriella
  • Milkovics Hanna 3. o.           3. helyezés       
    felkészítője: Horváth Lászlóné
  • Fekete Dominika 4. o.          2. helyezés      
    felkészítője: Véghné Edvy Gabriella
  • Vider Roxána 5. o.               1. helyezés        
    felkészítő: Vörös Krisztina
  • Bíró Stefánia 7.o.                 1.helyezés
  • Hegedüs Natália 7.o.            2. helyezés
  • Milkovics Melinda, Hegedüs Natália, Bíró Stefánia 7.o. trió:       2.helyezés
    7.osztályosok felkészítője: Tóthné Nyerges Melinda

Sárvár Térségi Tűzoltóverseny

  • Ikervári Önkéntes Tűzoltó Egyesület Ifi csapata         megyei 3. helyezés
    A csapat tagjai: Nagy Marcell, Süle Tamás, Varga Richárd - 5.o., Csonka Krisztián, Horváth Dániel, Gyürü Benedek - 7.o., Fejes András, Németh Ákos, Palkovits Zoltán - 8.o.
    Felkészítők: Nagy Ervin és Dala Kornél

Kisiskolák Matematika Versenye (Egervölgy)

  • Nyul Luca 6.o.              egyéni 1.helyezés (5-6.osztály)
  • Németh Kristóf 6.o.       egyéni 3.helyezés (5-6.osztály)
  • Németh Kristóf, Nyul Luca 6.o., Szabó Brigitta 5.o.        csapat 1.helyezés (5-6.osztály)
  • Gáspár Patrik 7.o.        egyéni 4.helyezés (7-8.osztály)
    Felkészítő: Kissné Tarr Judit és Németh Katalin

Megyei DADA verseny (oladi Simon István Általános Iskola rendezése)

  • Ikervárvédők csapata                       1.helyezés (immár 3.alkalommal, 9 csapat közül egyetlen vidékiként)
  • A csapat tagjai: Bíró Stefánia, Kontics Dorka, Kontics Regina, Móricz Lili 7.o.
    Felkészítő: Dr. Bíró Barnabás

Kis Iskolák Kézilabda Diákolimpiája

  • A csapat az országos döntőben Gyulán az 5. helyezést érte el. Részletes beszámoló az AKTUÁLIS menüpont alatt
    A csapat tagjai: Fodor Csenge, Szabó Vivien, Dávid Virág, Móricz Lili, Kontics Dorka, Kontics Regina, Hegedüs Natália, Gönczöl Vivien, Szakonyi Evelin, Csonka Petra, Kopácsi Léna, Dávid Kira
    Edző: Horváth Tünde és Horváth János

CsóTó-futás, Sárvár
Kategóriánként 60-100 tanuló vett részt a versenyen
Alsósok 700 m, felsősök 1300 m-es távon futottak

  • 2. osztályosok (Kovácsné Bertalan Piroska)
    13. Kontics Otília
    18. Bigelisz Noémi
    12.Zsoldos Bálint
    16.Vizi Árpád
    31.Endrész Patrik
  • 3. osztályosok (Horváth Lászlóné)
    3. Kovács Bence
    7. Rampfl Zétény
    30. Kovács Ádám
    48. Várallai Martin
  • 4. osztályosok (Poórné Halmosi Edina)
    2. Horváth Regina
    28. Farkas Hanna
    2. Cséve Patrik
    30. Ország Krisztián (III. kcs.)
  • felső tagozatosok (Horváth Tünde)
    II. kcs.fiú: 11. Varga Richárd
    III. kcs. lány: 8. Csonka Petra, 9. Németh Mia Kiara, 15. Varga Enikő, 16. Sárközi Fanni 36. Vider Stefánia
    III. kcs. fiú: 7. Németh Kristóf, 19. Zsoldos Krisztián, 25. Glavánovics Ábel, 33. Poór Patrik
    IV. kcs. lány: 2. Kontics Dorka, 4. Hegedüs Natália 6. Kontics Regina
    IV. kcs. fiú: 8. Gáspár Patrik, 12. Csonka Krisztián, 18. Horváth Dániel

“Szövegértés és hangos olvasási” verseny, Táplánszentkereszt

  • Farkas Hanna 4.o.              1.helyezés
    felkészítő: Poórné Halmosi Edina

György-napi szavalóverseny (sárvári Barabás György Műszaki Középiskola 7-8.osztályos tanulóknak)

  • Hegedüs Natália 7.o.              2.helyezés
  • Bíró Stefánia 7.o.                   3.helyezés
    felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Suli Kupa Petanque Utánpótlás Országos Bajnokság - Sárvár

  • Iskolánk csapata                  területi 4.helyezés, így a csapat bejutott az országos döntőbe (5-6.osztály)
    A csapat tagjai: Lónai Zsófia, Tóth Kitti, Vider Stefánia 5.o.

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei döntő

  • Farkas Benedek 2.o.                3.helyezés
    Felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Iskolánk közel 30 tanulója közül a további eredményesen szereplő diákok:
    - Vízi Árpád 2.o.    (felkészítő:    Kovácsné Bertalan Piroska)
    - Bíró Stefánia Anna 7.o.    (felkészítő:    Németh Katalin)
    - Németh Kristóf 6.o.   (felkészítő:    Kissné Tarr Judit)
    - Tóth-Varga Zoé 3.o.    (felkészítő:    Horváth Lászlóné)

A Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskolája által rendezett megyei informatika verseny

  • Szalai Milán 7.o.              egyéni 4. hely (25 7.osztályos tanuló közül)
    felkészítő: Németh Katalin
  • Pupp Gergely 7.o.            egyéni 5. hely (25 7.osztályos tanuló közül)
    felkészítő: Németh Katalin

Bíró Balázs városi - megyei informatika verseny

  • Pupp Gergely 7.o.         egyéni 3. hely
    felkészítő: Németh Katalin
  • Szalai Milán 7.o.            egyéni 7. hely
    felkészítő: Németh Katalin

XX. Regösök húrján országos vers és prózamondó verseny regionális döntő

  • Bigelisz Noémi 2.o.           3.helyezés
    felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
  • Tóth-Varga Zoé 3.o.           3.helyezés
    felksézítő: Horváth Lászlóné
  • Szalai Olivér 3.o.               különdíj
    felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Takács Izabella 4.o.          különdíj
    felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Poór Patrik 5.o.                3.helyezés - képviseli iskolánkat az országos döntőben
  • Kopácsi Léna 5.o.             különdíj
  • Bíró Stefánia 7.o.              1.helyezés - képviseli iskolánkat az országos döntőben
  • Hegedüs Natália 7.o.         különdíj
    a felső tagozatosok felkészítője: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Magyar Vöröskereszt és a Sárvári Mentőszolgálat által szervezett elsősegélynyújtó verseny

  • Kósi Ármin 6.o.
    Gyürü Benedek, Gáspár Patrik 7.o.          csapat megyei 3.helyezés    
    Németh Patrik, Fejes András 8.o. 
    felkészítő: Farkas Annamária

„Parafrázis 2016” országos festészeti verseny

  • Bíró Stefánia 7.o.     III.korcsoportban bejutott az országos döntőbe

Az“Óperenciás” gyermekrajz kiállítás

  • Bíró Stefánia 7.o.        A felső tagozatos kategória díjazottja
    Összesen 860 pályamű érkezett, az Agorában nyílt kiállításra 281 alkotást válogattak be, melyből harmincat díjaztak. A kiállítást dr. Puskás Tivadar polgármester nyitotta meg, majd a díjak átadásában is részt vett. A zsűri Bíró Stefi 7. osztályos tanuló rajzát találta a legjobbnak, ő lett a felső tagozatos kategória díjazottja. Alkotásának címe: A pogányok fája, amelyet Szent Márton legendája ihletett.
    A kiállítás az Agora emeletén tekinthető meg, 2016. április 15-ig.

Csecsemőgondozási verseny (Magyar Vöröskereszt szervezésében)

  • Kontics Dorka, Kontics Regina, Nagy Franciska 7.o.         területi 3. helyezés

Zrínyi-H-multimédia informatika verseny

  • Lőrik Levente 5.o.                              egyéni 1. helyezés (34 diák közül)
    felkészítő: Németh Katalin
  • Poór Patrik 5.o.                                 egyéni 8.helyezés (34 diák közül)
    felkészítő: Németh Katalin
  • Lőrik Levente és Poór Patrik 5.o          csapat 1.hely (17 csapat közül)
    felkészítő: Németh Katalin

"Regösök húrján" országos vers- és prózamondó verseny

  • Bíró Stefánia 7.o.        Arany minősítés és KaleidoszKÓPIA díj
    felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Neumann-CEO megyei informatika verseny

  • Szalai Milán 7.o.                                  egyéni 5. hely (26 diák közül)
    felkészítő: Németh Katalin
  • Szalai Milán és Pupp Gergely 7.o.         csapat 4. hely (13 csapat közül)
    felkészítő: Németh Katalin

A Rumi Rajki Napok Vizuális találékonyság elnevezésű képzőművészeti verseny

  • Tóth-Varga Zoé 3.o.    1. helyezés (3-4. osztályos kategóriában)
    felkészítő: Horváth Lászlóné
  • Poór Patrik 5.o.          2. helyezés (5-6. osztályos kategóriában)
    felkészítő: Poórné Halmosi Edina
  • Bíró Stefánia 7.o.       1. helyezés
    (
    7-8. osztályos kategóriában)

Kazinczy Szépkiejtési verseny
  • Bíró Stefánia 7.o.       2.helyezés
    felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

 

2014/2015-ös tanév eredményei

A "Galéria" menüpontban néhány versenyről készült kép tekinthető meg a "Büszkeségeink" albumban!

Bendegúz Akadémia által szervezett Tudásbajnokág
Jalab Beatrix 8.o.         megyei 4. helyezés           felkészítő: Németh Katalin

Batthyány Lajos Történelmi Vetélkedő
Csapat             2. helyeztés felklészítő: Csonka László
A csapat tagjai: Bíró Stefánia 6.o., Komáromi Gréta, Szanyi Olivér 7.o., Fehér ZOltán, Móricz Ádám 8.o.

Kis Iskolák Diákolimpiája, IV. kcs. (2000.01.01. után sz. lányok)
Kézilabda megyei döntő       3. helyezés       felkészítő: Horvéth Tünde
A csapattagok: Jakab Beatrix, Süle Regina 8.o., Fodor Csenge, Szakonyi Dzsenifer, Szakonyi Beatrix 7.o., Ágoston Vanessza, Dávid Virág, Hegedüs Natália, Kontics Dorka, Móricz Lili, Szabó Vivien 6.o., Csonka Petra, Czuppon Lili, Gönczöl Vivien, Németh Nóra, Szakonyi Evelin, Varga Enikő 4.o.

Városi Kulturális Szemle - Sárvár
Kiemelt arany minősítés:
- Csörgő Dóra 3.o.             felkészítő: Poórné Halmosi Edina
- Poór Patrik 4.o.               felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya
- Hegedüs Natália 6.o.        felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Arany minősítés:
- Szalai Olivér 2.o.             felkészítő: Horváth Lászlóné
- Tóth- Varga Zoé 2.o.         felkészítő: Horváth Lászlóné
- Bíró Stefánia 6.o.             felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Ezüst minősítés:
- Kontics Otília 1.o.        felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska

- Gyürü Bendegúz 2.o.    felkészítő: Horváth Lászlóné
- Farkas Hanna 3.o.        felkészítő: Poórné Halmosi Edina
- Horváth Regina 3.o.       felkészítő: Poórné Halmosi Edina
- Cséve Patrik 3.o.          felkészítő: Poórné Halmosi Edina
- Kopácsi Léna 4.o.        felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya
- Zsoldos Elizabet 5.o.    felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
- Czibók Bianka 5.o        felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

A pecöli Gróf Erdődy Ferenc Tagiskola által szervezett I. népdaléneklési verseny
Milkovics Hanna 2.o.                2. helyezés (1.-2.o.)              felkészítő: Horváth Lászlóné
Bíró Stefánia, Hegedüs Natália, Milkovics Melinda 6.o. 1. helyezés (5.-6.o. csoport)       felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda
Hegyi Zoltán Flórián 7.o.           3. helyezés (7.-8.o.)             felkészítő: Tóthné Nyerges Melinda, Kardos László

  
DADA-vetélkedő ( Dohányzás, alkohol, drog, AIDS)
SZERtelenek csapat                 1. helyezés       felkészítő: Dr. Bíró Barnabás
A csapat tagjai: Fehér Zoltán, Horváth Balázs, Jakab Beatrix, Szemes Dániel 8.o.

Kisiskolák Matematika Versenye - Egervölgy
Németh Kristóf 5.o.           1. helyezés                     felkészítő: Németh Katalin
Gáspár Patrik 6.o.             2. helyezés                     felkészítő: Németh Katalin
csapat 5-6.osztály             1. helyezés                     felkészítő: Kissné Tarr Judit és Németh Katalin

Vasi Vizeken Horgászverseny megyei döntő
Pontyhalászok csapata           3. helyezés                    felkészítő: Farkas Annamária és Kardos László
A csapat tagjai: Csörgő Dominik, Gyürü Benedek 6.o., Németh Ákos, Németh Patrik 7.o.)

"Van más út" pályázat
Csörgő Dóra 3.o.                   3. helyezés (alsós kategória)
Bíró Stefánia 6.o.                   különdíj (felsős kategória)

György napi vers- és prózamondó verseny
Bíró Stefánia 6.o.                   3. helyezés                      
felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Gépipari informatika verseny
Pupp Gergely 6.o.                 4. helyezés                         felkészítő: Németh Katalin

IX. Ikervári Versünnep

Kontics Otília 1.o.                 1. helyezés(1.-2.o.)                felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
Szalai Olivér 2.o.                   3. helyezés (1.-2.o.)              felkészítő: Horváth Lászlóné
Kopácsi Léna 4.o.                  2. helyezés (3.-4.o.)             felkészítő: Szabóné Sáray Orsolya
Bíró Stefánia 6.o.                   2. helyezés (5.-6.o.)             felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Hegedüs Natália 6.o.             különdíjas (5.-6.o.)                felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Zsoldos Elizabet 5.o.             különdíjas (5.-6.o.)                felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Magyar Közút Nonprofit Zrt. országos rajzpályázata
Bíró Stefánia 6.o.                   kimagasló eredmény

A "Szép magyar beszéd" - Kazinczy szépkiejtési verseny járási fordulója
Bíró Stefánia 6.o.                 1. helyezés                              felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella

Zrínyi-H-Multimédia megyei informatika verseny
Szalai Milán 6.o.                             egyéni 1. helyezés               felkészítő: Németh Katalin
Pupp Gergely 6.o.                           egyéni 3. helyezés
               felkészítő: Németh Katalin
Pupp Gergely, Szalai Milán 6.o.       csapat 1. helyezés               felkészítő: Németh Katalin

Rumi Rajki István Képzőművészeti Verseny
Tóth-Varga Zoé         2. helyezés (1.-2.o.)         
Poór Patrik               3. helyezés (3.-4.o.)
Bíró Stefánia            1. helyezés (5.-6.o.)          

Hefele-Ceo megyei informatika verseny
Fehér Zoltán, Molnár Benett, Móricz Ádám 8.o.        5. helyezés        Felkészítő: Németh Katalin

"Regösök húrján" országos vers- és prózamondó verseny
Hegedüs Natália        arany minősítés   felkészítő: Pástiné Berzlánovich Gabriella
Bíró Stefánia             ezüst minősítés   felkészítő:
Pástiné Berzlánovich Gabriella

Bíró Balázs informatika emlékverseny - Szombathely
Szemes Dániel 8.o.       2. helyezés         felkészítő: Németh Katalin

2013/2014-es tanév eredményei

Nádasdy CsóTó futóverseny 2013. október 10.

1. korcsoport (lányok 84-ből, fiúk: 94-ből):
Cséve Patrik 2.o.            8. helyezés, felkészítő: Poórné Halmosi Edina
Horváth Regina 2.o.        29. helyezés, felkészítő P.H.E.

2. korcsoport (lányok 47-ből, fiúk 71-ből):
Kéri Alexandra 4.o.        8. hely, felkészítő: Kovácsné Bertalan Piroska
Németh Kristóf 4.o.       10. hely, felkészítő: Horváth Tünde
Poór Patrik 3.o.            34. hely, felkészítő: K.B.P.

3. korcsoport (lányok 61-ből, fiúk 75-ből):
Hegedüs Natália 5.o.        5. hely, felkészítő: Horváth Tünde
Kontics Dorka 5.o.           7. hely, felkészítő H.T.
Ganyi Ramóna 6.o.         25. hely, felkészítő H.T.
KOntics Regina 5.o.        28. hely, felkészítő H.T.
Dávid Virág 5.o.              48. hely, felkészítő H.T.
Horvátrh Dániel 5.o.         15. hely, felkészítő H.T.
Csonka Krisztián 5.o.      17. hely, felkészítő H.T.
Szalai Milán 5.o.             32. hely, felkészítő H.T.
Gyürü Benedek 5.o.        63. hely, felkészítő H.T.

4. korcsoport (33-ból)
Szakonyi Dzsenifer 6.o.    10. hely, felkészítő H.T.

 

A 2013/14-es tanév CsóTó-futásán ismét sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói: szinte mindenki a mezőny első felében végzett. Az 1-6. helyezett versenyzőket oklevéllel, az 1-3. helyezettet éremmel díjazták a szervezők. Az ötödik évfolyamos Hegedüs Natáliának 5. helyezettként sikerült a díjazottak közé beérkezni, de van több olyan tanulónk is, akik csak páran előztek meg és a mezőny legelején végeztek. Nemcsak rájuk, hanem minden, a versenyre felkészülő, és a távot teljesítő tanulónkra büszkék vagyunk!
A résztvevőket Horváth Tünde testnevelőtanár és Poórné Halmosi Edina tanítónő versenyeztették.
A gyerekek versenyhelyszínre történő szállításában a 2 pedagóguson kívül Horváthné Kopácsi Andrea, Konticsné Szanyi Zsófia, Kéri Ferenc, Némethné Nagy Beáta és Szabó Lajosné segítettek. Köszönjük, hogy ezzel támogatták iskolánkat!

 

Bíró Balázs megyei informatika emlékverseny 2013. október 17.

Gyürü Bence 8.o.     3. hely, felkészítő: Németh Katalin

Versenyeredmények:

 

2012/2013-as tanév: Versenyeredmények 2012-13.pdf (40503)

2011/2012-es tanév: Versenyeredmények_2011-2012.pdf (166,6 kB)

2010/2011-es tanév: versenyeredmények_2010-2011.pdf (190,1 kB)

2009/2010-es tanév: versenyeredmények_2009-2010.pdf (168,7 kB)