Versenyek 2018/2019

Verseny Eredmény Kép
A kép nagyítva megtekinthető
a képre kattintva
Megyei Diáksport Nap 2018
- Ostffyasszonyfa, PannóniaRing
- Iskolánkat 5 fő képviselte
- 1848 méteres táv
- Kategóriánkénti 70 fős megyei mezőny
III. korcsoport
5. hely:
- Rampfl Zétény 6.a.
Felkészítő: Horváth Tünde

 
    
 
IV. korcsoport:
12. hely:
- Bészély Gergő 7.o.
22. hely:
- Cséve Patrik 7.o.
27. hely:
- Bigelisz Dávid 7.o.
29. hely:
- Szalai Kristóf 7.o.
Felkészítő: Horváth Tünde
Sárvári Nádasdy iskola mezei futóverseny
- CsóTó-futás
- iskolánkat 27 fő képviselte

 
ezüstérem:
- Horváth Loretta 4.o.
Felkészítő: Jusztin Katalin
- Rampfl Zétény 6.a
Felkészítő: Horváth Tünde

bronzérem:
- Varga Richárd 8.a
Felkészítő: Horváth Tünde

díjazott 6.hely:
- Horváth Regina 7.o.
Felkészítő: Horváth Tünde
SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium
- gazdasági-informatika-ügyviteli
kétfordulós szakmai verseny
- Szombathely
- 5 csapat a döntőben
Csapat 3.hely:
- Laski Ákos, Lőrik Levente, Szabó Brigitta, Varga Richárd 8.a.
Felkészítő: Szalayné Németh Katalin
  
Alapszintű asztalitenisz Diákolimpia, III.-IV. korcsoport B kategória
-
2018. november 19.
- Sárvár
- a megyei döntőbe jutott
Aranyérem:
- Sinka Levente 7.o.
Felkészítő: Dobolán Gábor (Egervölgyi Asztalitenisz Klub)
Nyitra Utcai Kéttannyelvű Általános Iskola megyei angol versmondó verseny
- 2018. november 15
- Szombathely
Arany minősítés:
- Fájer Malvina 2.o.
- Bandor Orsolya 8.a.
- Kopácsi Léna 8.b.

Ezüst minősítés:
- Korányi Bálint 2.o.
Bronz minősítés:
- Bertók Bálint 6.a.
Felkészítő: Jusztin Katalin és Urbán Eszter
Tihanyi Béla megyei informatika verseny
- Csepreg
- 8.osztályos tanulók
- 14 csapat
Csapat 3.hely
- Lőrik Levente 8.a.
- Varga Richárd 8.a.

Csaapt 8.hely
- Szabó Brigitta, 8.a.
- Szalai Kristóf 7.o.

Felkészítő: Szalayné Németh Katalin
Apáczai Olvasás- és Képzőművészeti Verseny
Táplánszentkereszt
Eredményes részvétel
olvasásverseny:
- Korányi Bálint 2.o.
- Jákói Zsolt 3.o.

képzőművészeti verseny:
- Rövid Rebeka 1.o.
- Fájer Malvin 2.o.
- Györgyfalvay Emőke 3.o.
- Nagy Imre 4.o.
  
Szép Magyar Beszéd verseny helyi forduló
- Kazinczyról elnevezett verseny
5-6. osztályos kategória:
1.hely
- Németh Ádám 6.a.
2.hely
- Sinka Ádám 6.b.
- Czibók Bence 6.b.

7-8. osztályos kategóriá:
1.hely
- Poór Patrik 8.a.
2.hely
- Bandor Orsolya 8.a.
3.hely
- Kopácsi Léna 8.b.
Poór Patrik a verseny területi/járási fordulójában képviseli iskolánkat. Felkészítők:
Pástiné B. Gabriella és Tóthné Nyerges Melinda
Rumi Rajki István Általános Iskola Vizuális Találékonyság elnevezésű képzőművészeti verseny
- 2019. j
anuár 21.
- második forduló
- a gyerekeknek az első fordulóban készített rajzaiknak egy részletét kellett agyagból elkészíteniük szobor vagy dombormű formájában
1-2. osztályos korcsoport:
1.hely
- Fájer Malvina 2.o.
5-6.osztályosok között
2. hely:
- Fenk Laura 5.o.
A 7-8. osztályosok között
2. hely:
- Poór Patrik 8.a.
3. hely:
- Kopácsi Léna 8.b.

További résztvevők:
- Hefkó Kata, Szabó Réka 1.o.
- Berényi Lilla, Varga Petra, Zsoldos Bianka 3.o.
- Szabó Ruben 5.o.
- Farkas Hanna 7.o.
- Varga Enikó 8.a.
Úszás Diákolimpia megyei döntő 1. korcsoport:
- Rampfl Lénárd 2.o.
50 m-es gyorsúszás 11. hely
50 méter háton 10. hely
Felkészítő: Maxim Imola
3. korcsoport:
- Cser Dávid 6.b.
100 méter gyors 41. hely
100 méter hát 13. hely 

Felkészítő: Kupiné Berkovics Klaudia.
TIT Jurányi Lajos Egyesülete által szervezett V. Országos Nyelvhasználó Verseny
- a verseny témája idén 'A könyv' volt és négy fordulóból állt: az első háromban egy-egy angol nyelvű szöveg alapján kellett egy egyszer megnyitható online tesztet kitölteni. Erre mindhárom fordulóban fél óra állt rendelkezésre. Az utolsó fordulóban pedig egy prezentációt kellett készíteni a verseny témájában.
22. hely
- Szabó Brigitta, 8.a
Felkészítő: Urbán Eszter
 
Zrínyi H-Multimedia informatika verseny
- Szombathely
- 20 versenyő 10 csapat
5. hely egyéni
- Németh Ádám 6.a.
5. hely csapatban
- Németh Ádám 6.a
- Sinka Levente 6.b.

Felkészítő: Szalayné Németh Katalin és Hőbér Szabolcs

 
A Magyar Vöröskereszt Vas Megyei Szervezete által meghirdetett csecsemőgondozási verseny területi forduló:
- ők képviselhetik a sárvári régiót a megyei fordulón
- a versenyen elméleti és gyakorlati feladatokat is kaptak, amelyekkel sikeresen, pár pont veszteséggel megbirkóztak. 
1. helyezés
- Bandor Orsolya 8.a
- Vider Stefánia 8.b
- Kopácsi Léna 8.b
- Csorba Tifani 8.b póttag  
Felkészítő: Kissné Kocsmár Szilvia, védőnő
A Vasivíz ZRt. Víz Világnapja alkalmából megrendezett képzőművészeti pályázat
- a Szombathelyi Fedett Uszodában rendezett kiállítás megnyitón értékes jutalomban részesült
10 alsó tagozatos díjazott között van:
- Fájer Malvina 2.o.
Résztvett még:
- Baranyai Laura 4.o.
- Takács Izabella 7.o.
"Egészséges fürdőzés" címmel rajz, irodalmi és plakát pályázat
- A Vas Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály szervezte
- a nyertes családi fürdőbelépőt nyert a celldömölki Vulkán Fürdőbe. 
3.helyezés irodalmi kategóriában:
- Kontics Otília 5.o.
Atlétika mezei futás Diákolimpia megyei döntő
- 2019. március 20-án a Diákolimpia megyei döntőjén. 
13. hely:
- Rampfl Zétény 6.a.
23. hely:
- Cséve Patrik 7.o.
35. hely:
- Bigelisz Dávid 7.o.
37. hely:
- Bészély Gergő 7.o.
Felkészítő: Horváth Tünde testnevelő
III. korcsoportos fiú kézilabda Diákolimpia megyei döntő
- 2019. március 26-án Celldömölk
- 2006-ban és 2007-ben született fiúk számára rendezték
- 6 csapat
- Csoportmeccsek során a szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola csapatától kikaptak (9-13), a vasvári Kardos László Általános Iskola csapatát megverték (18-9).
- A keresztjáték során a szentgotthárdiak ellen vereséget szenvedtek (10-15)
- A helyosztó mérkőzésen a celldömölki Városi Általános Iskola ellen győzelmet szereztek (22-9),
 
Bronzérem
- Glavánovics Gergő 6.b
- Gyürü Bendegúz 6.a
- Kiniczki Márk 6.a
- Kovács Ádám 6.a
- Molnár Roland 6.a
- Nagy Levente 7.o
- Németh Kornél 5.o
- Rampfl Zétény 6.a
- Szabó-Bálint Valentin 6.b
Edző: Horváth Tünde