A Zichy Antónia Általános Iskola a TÁMOP 3.1.4/C Innovatív iskolák fejlesztése c. pályázat keretében Ökotábort szervez 2015. június 22-26. között az iskolánk tanulói számára. A tanulók előzetes jelentkezés alapján vehetnek részt a programokon minden nap 9-től 16 óráig.

Ízelítő a várható programokról (ezekre a jelentkezett tanulókat várjuk): filmvetítés, totó, plakátkészítés, kézműveskedés (mozaikkészítés, papírsárkánykészítés...), csapatépítő játékok, gyalogtúra, játékos sportvetélkedők, ruhatervezés, udvarrendezés...

A héten olyan programjaink is lesznek, melyre szeretettel várjuk a község lakosságát.

- június 23. (kedd) 17.00 órától Varnyú Country koncert
- június 24. (szerda) 13.00 órától Utazó Planetárium - „2015 a kozmikus fény éve”
illetve 21.00 órától a Hold távcsöves megfigyelése, tűzgyújtás Szentivánéj alkalmából, szalonnasütés
- június 25. (csütörtök) 13.00 órától Ökolabirintus, kreatív játékok

Rajz-, vers-, meseíró pályázatot is hírdetünk, a beérkezett munkák értékelésére utolsó napon, pénteken kerül sor.

TÁMOP 3.1.4/C Innovatív Iskolák fejlesztése c. pályázat

Örömmel értesítjük a kedves szülőket, hogy iskolánk a 2015/2016-os tanévben sikeresen pályázott a TÁMOP 3.1.4/C Innovatív iskolák fejlesztése c. pályázaton! 12 000 000 forintot nyertünk szabadős- illetve oktató programokra!

Erdei iskola, ökotábor, nyelvi hét, informatikai kutató projekt a biztonságos internet használatról, közlekedés-biztonsági hét, kulturális családi nap, sportos családi nap kerül megrendezésre nyáron ill. a következő tanévben.

Az aktuális eseményekről folyamatosan fogunk tájékoztatást adni itt is és facebook oldalunkon is! Programjainkra mindenkit szeretettel hívunk és várunk!