Erzsébet napközis tábor 2017

A nyári szünet első hetében, 2017. június 19. és 23. között Erzsébet napközis ökotábort tartottunk 100 tanuló részvételével. Nagyon sok érdekes, izgalmas programon vehettek részt tanulóink. Érkeztek hozzánk tűzoltók, akik frissítőt is hoztak magukkal. Ültettünk virágokat, volt testfestés, ugrálóvár.  Anyagmaradékokból ruhákat varrtak a kreatív tanulók, a bátrak "ének iskolája" vetélkedőben mutatták meg bátorságukat és hangjukat. Kézműveskedtünk, fagyiztunk és túráztunk is Ikervár könyékén. Természetfotós és egy csillagász előadását is meghallgathatták a tanulók, utóbbin az érdeklődő felnőttek is részt vehettek a szerda esti szalonnasütés előtt/közben. A kitartók este távcsővel az eget is kémlelhették, és megnézhették a Jupiter bolygót is. Az utolsó napot a rábahidvégi Csodaszarvas Tájparkban töltöttük, ahol lovagoltunk, íjászkodtunk, drótkötélpályán másztunk és csónakáztunk is. Élményekben gazdagon tértünk haza.

Képgaléria a Galéria menüpontban tekinthető meg.

Erzsébet táboros pályázat 2017

Kedves Szülők, gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy napközis Erzsébet táboros pályázatunk elfogadásra került, így 2017. június 19-23-ig foglalkozásokkal teli 1 hetes programsorozattal várjuk a jelentkezett tanulókat.

Program ITT olvasható!

Ugyanakkor másik Erzsébet pályázatunk-nyári balatoni táborozás-elutasításra került. Így idén a nyári tábor elmarad.

Erzsébet tábor 2015

Sikeres pályázat a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány Erzsébet-programoján!

A tavalyi évhez hasonlóan idén is kedvezményesen táborozhatnak tanulóink a Balaton partján.
Az idei tábor helyszíne Fonyódliget lesz, időpontja pedig 2015. június 28-július 3.