Zichy Antónia projekt

2016.03.21 14:19

Zichy Antónia születésének 200.évfordulója alkalmából rendezvénysorozatot tartottunk. 2016. március 11-18. között Zichy Antónia projekthetet tartottunk iskolánkban. Célja, hogy tanulóink megismerkedjenek iskolánk névadójának személyével, életével. 11-én, pénteken sor került a projekt megnyitására, 18-án pedig záró ünnepséget tartottunk, melyre vártuk az érdeklődőket is.

Nagy sikerrel zajlott le az I. Zichy Antónia projekt zárónapja iskolánkban. A nap folyamán felavatásra került a felső tagozatos épületben Zichy Antónia emléktáblája, majd a program koszorúzással, közös énekléssel, saját készítésű anyagok (bemutató, könyv) bemutatásával, táncházzal, fegyveres bemutatóval folytatódott és zárult.

A meghirdetett rajz és kreatív pályázatra nagyon sok szorgalmas gyermek készített Zichy Antóniához kötődő plakátot/rajzot/tárgyat.

A Galériában a gyermekek által készített munkákból és a nap eseményeiből láthatnak egy kis ízelítőt.